Filtrovať podľa

Kód: DIGIPLEX DM50

Značka: PARADOX

Paradox DIGIPLEX DM50 dual PIR detektor

DUAL PIR senzor, 100% digitálny detektor, napojenie priamo na zbernicu, teplotná kompenzácia, kovový tieniaci kryt proti RF rušeniu, inteligentné prispôsobenie sa prostrediu, ovládanie vlastností z ústredne, dosah 12m/110°, vymeniteľné šošovky, -20 až 50°C,...

Cena 29,30 €
Viac
Na externom sklade
Všetky najpredávanejšie produkty
Switche a príslušenstvo

Switche a príslušenstvo

Switche a príslušenstvo

Počet produktov: 37

Zobrazuje sa 1-12 z 37 položiek
Aktívne filtre

Kód: GBIC SM

Značka: IP

GBIC SM

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN 60825-1 štandardný LC Duplex konektor

Cena 22,80 €
Viac
Na externom sklade

Kód: LTE Router

Značka: IP

LTE Router pre 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE siete. Stačí len vložiť SIM kartu a ihneď bez nastavenia využívať pripojenie k internetu s rýchlosťou až 150 Mbps.

Cena 123,12 €
Viac
Na externom sklade

Kód: GBIC MM

Značka: IP

GBIC MM

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Cena 22,80 €
Viac
Na externom sklade

Kód: PFS5424-24T

Značka: DAHUA

Dahua PFS5424-24T portovy switch

Profesionálný switch od spoločnosti Dahua Technology, ktorý ponúka 20x 10/100/1000 BASE-T port a 4x Combo 1000BASE-T/SFP portami. Pre nastavenie potrebných parametrov pre ideálne chod kamerového systému je k dispozícii port konzole, ktorý umožňuje prístup do webového...

Cena 1 069,32 €
Viac
Na externom sklade

Sledujte nás na Facebooku